Makurat Invest

Firma Makurat Invest powstała w 2015 roku i specjalizuje się w budownictwie wielorodzinnym. Jesteśmy stosunkowo młodym deweloperem, ale nasze doświadczenie w skutecznym rozwijaniu organizacji biznesowych sięga ponad 20 lat. Współpracując z najlepszymi fachowcami i podwykonawcami, osiągnęliśmy pozycję lidera na lokalnym rynku deweloperskim.

Naszą główną dewizą jest dbanie o zadowolenie klienta – to dla nas zawsze wartość nadrzędna. Dlatego budujemy tak, jak sami byśmy chcieli mieszkać.
Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Osiedle Złota Reneta

Osiedle Złota Reneta w Żukowie to doskonała propozycja dla osób, które chcą czerpać z korzyści, jakie daje sąsiedztwo Trójmiasta, a jednocześnie chcą spędzać wolny czas w naturalnym otoczeniu Trójmiasta. Nowoczesne budynki wielorodzinne na Osiedlu Złota Reneta wyposażone są w windy i hale garażowe, a dookoła obsadzone urozmaiconą roślinnością. Na Osiedlu docelowo zlokalizowane będą 3 place zabaw, 2 strefy fitness i wielofunkcyjne boisko sportowe.

III etap Osiedla Złota Reneta to całkowicie nowa jakość na lokalnym rynku mieszkaniowym. W całym powiecie kartuskim próżno szukać budynków o tak wysokim standardzie wykończenia. Z zewnątrz rzuca się w oczy nowoczesna architektura – odmienna od wcześniejszych budynków na osiedlu, a wewnątrz uwagę przykuwa przestronne foyer. Duże modne płytki na ścianie, efektowne oświetlenie na wejściu i szyby z kaszubskimi grafikami na korytarzach przyciągają uwagę i robią wrażenie na odwiedzających.

IV etap inwestycji, którego rozpoczęcie zaplanowano na I połowę 2020 roku to kolejne 5 budynków o wysokim standardzie i różnorodnych układach mieszkań.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży:

www.makuratinvest.pl
ul. Jabłoniowa 7, 83-330 Żukowo
sprzedaz@makuratinvest.pl
Tel.: +48 607 030 845