Salon samochodowy

Wiele osób przy zmianie auta kieruje się głównie ceną. Dotyczy to zwłaszcza pojazdów pochodzących z tzw. drugiej ręki. Zazwyczaj ma to być rozwiązanie krótkoterminowe, które pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze przed kupnem “czegoś lepszego”. Zakup używanych samochodów wcale nie musi oznaczać jednak złej inwestycji, a także krótkiego okresu użytkowania. Przede wszystkim przed podjęciem ostatecznej decyzji należy zastanowić się do czego to auto będzie potrzebne, jak często będzie wykorzystywane oraz ile pieniędzy można na nie przeznaczyć, by koszt był adekwatny do jakości. Dlatego też:

Nie mogłeś lepiej trafić.

W Makurat Auto proponujemy nowe i używane samochody. Większość z nich pochodzi z polskiej sieci dealerskiej. Nasz salon samochodowy oferuje jedynie pojazdy w idealnym stanie technicznym ze sprawdzonego źródła. To Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego koniec z chwytaniem okazji i kupowaniem „kota w worku”. Jako Makurat Auto zapewniliśmy możliwość sprawdzenia auta na miejscu w serwisie i pełnej jego diagnostyki przed podpisaniem umowy. Ponadto nasz salon proponuje ubezpieczenia pojazdu, co w połączeniu z innymi świadczonymi przez naszą firmę usługami, stanowi kompleksową ofertę.

Zapewniamy szeroki wachlarz rozliczeń, w tym kredyt 50/50 oraz pozostawienie starego auta w rozliczeniu. Zaproponujemy Ci niezwykle korzystną ofertę za odkup samochodu, a Ty pozbędziesz się kłopotu, sprzedając nam swój pojazd. Niezależnie więc od tego czy poszukujesz nowego czy używanego auta w idealnym stanie lub ubezpieczenia do niego, jesteśmy gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług. Sprzedajemy kilkaset samochodów rocznie i cieszymy się niezmiennym zaufaniem Klientów, co stanowi największą rekomendację naszej działalności.

 

Pełna oferta naszych pojazdów na stronie:

 

      


Pojazd z opinią rzeczoznawcy

Odkup pojazdu

Ubezpieczenie pojazdu

Finansowanie pojazdu

Gwarancja

 

Najważniejsi są dla nas Klienci. Dlatego stawiamy na zespół, który potrafi spełniać najwyższe wymagania klienta. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami ds. sprzedaży samochodów na rynku. Nasze doświadczenie sprawi, że otrzymasz najlepszą możliwą ofertę.

Piotr Sznejder
Dyrektor Zarządzający
tel.: +48 501 771 939
psznejder@makuratauto.pl
Grzegorz Warecki O/Pępowo
Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów
tel.: +48 781 201 505
gwarecki@automiras.pl
Anna  Bisewska O/Pępowo
Specjalista ds.Sprzedaży Pojazdów
tel.: +48 724 300 205
abisewska@automiras.pl
Robert Mądry O/Gdańsk
Specjalista ds.Sprzedaży Pojazdów
tel. +48 885 300 801
rmadry@makuratauto.pl
Adrian Pawlicki O/Gdańsk
Specjalista ds.Sprzedaży Pojazdów
tel. +48 725 201 507
apawlicki@makuratauto.pl