Czym jest NORA?

NORA® to oficjalny program partnerski Volkswagen Group, który działa na obszarze Europy od 2005 roku. 

Program skierowany jest do warszatatów niezaleznych, które nie są bezpośrednio związane z markami koncenu i umozliwia im zakup Oryginalnych części koincernu Volkswagen na preferencyjnych warunkach.

Jakie części obejmuje Program serwisowy?

Niezawodne i idealnie dopasowane do naprawianego samochodu – oryginalne części przywracają pierwotne bezpieczeństwo i komfort, zachowując 100%-ową oryginalność pojazdu. Zależy Ci na długim okresie użytkowania części i stawiasz tylko na najlepsze rozwiązania? Wybierz Oryginalne Części koncernu Volkswagen Lubisz oszczędzać i decydujesz się na ekologiczne rozwiązania? Wybierz Oryginalne Części na Wymianę o tej samej jakości co Części Oryginalne, ale w cenie niższej o około 40%.Powstają one w wyniku procesu przetworzenia wcześniej użytkowanych Oryginalnych Części. Twój samochód ma więcej niż 5 lat i nie chcesz w niego nadmiernie inwestować? Wybierz Części Economy, których koszt niższy o około 25% wynika ze zmian konstrukcyjnych i materiałowych oraz ograniczenia liczby dostępnych wariantów części.

Dla kogo?

Program NORA jest skierowany do niezależnych warsztatów naprawczych.
Masz niepowiązany z marką warsztat? Park samochodowy lub stację benzynową z własnym warsztatem? A może specjalistyczny warsztat lakierniczy lub blacharski? Program NORA® jest dla Ciebie!

Korzyści z Programu NORA

Stały dostęp do oryginalnych części koncernu Volkswagen.

Opieka wykwalifikowanego personelu

Krótki czas dostawy

perfekcyjne warunki handlowe

wsparcie techniczne przy naprawach

dostęp do specjalistycznych narzędzi

Skontaktuj się

Możesz skorzystać z formularza, abyśmy mogli przekierować Twoją wiadomość do odpowiednich osób lub skontaktować się z nami bezpośrednio:

Dział NORA
+48 887 095 222
nora@automiras.pl

Przedstawiciel Handlowy
Przemysław Reluga
+48 669 300 223
preluga@automiras.pl

Przedstawiciel Handlowy
Agnieszka Różalska
+48 887 222 290
arozalska@automiras.pl

Dyrektor
Grzegorz Sklarow
+48 669 300 901
gsklarow@automiras.pl

Współadministratorami państwa danych osobowych pozostawionych na formularzu kontaktowym są podmioty wchodzące w skład Grupy Makurat. Pełna informacja o administrowaniu danymi w zakładce Polityka prywatności. Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych przez Współadministratorów: imienia, nazwiska, daty urodzenia, numeru telefonu, adresu e-mail, miasta zamieszkania lub siedziby firmy, danych dotyczących posiadanych produktów Grupy Makurat, przez Współadministratorów Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o.; Auto Miras Kossakowo Sp. z o.o.; MDM Auto Sp. z o.o.; DM Auto Miras Sp. z o.o.; Makurat Mirosław Auto - Miras Makurat Mirosław; Makurat Inwestycje Sp. z o.o.; BMI Sp. .o.; Makurat Ubezpieczenia Sp. z o.o.; w celu:

i wyrażam zgodę na kontakt marketingowy wskazany poprzez komunikację: