Serwis

Spółka Makurat Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy działa na rynku nieprzerwanie od 1997 roku. Długa tradycja oraz doświadczenie w branży motoryzacyjnej sprawiła, że Makurat Auto Miras to wykwalifikowani, dobrze organizowani i nastawieni na ciągły rozwój specjaliści w branży motoryzacyjnej. Przez wiele lat spółka dążyła do najwyższych standardów, o czym świadczy uzyskany w 2020 r. Certyfikat zgodności systemu zarządzania jakością z wymaganiami normy ISO 9001 (PN-EN ISO 9001:2015)

W grudniu 2019 roku Makurat Auto Miras przeszedł z powodzeniem audyt autoryzacyjny dla marek VW, SEAT oraz Skoda i tym samym jest oficjalnym autoryzowanym partnerem serwisowym Volkswagen Group Polska w Trójmieście.

W serwisie przy ul. Zawodników 2 w Gdańsku, można skorzystać z szerokiego wachlarza usług między innymi:

– napraw i przeglądów gwarancyjnych,
– napraw pogwarancyjnych,
– realizacji bezpłatnych akcji serwisowych,
– zakupu oryginalnych części zamiennych i akcesoriów marek VW | SEAT | SKODA | AUDI
– kompleksowej likwidacji szkód komunikacyjnych w Centrum Napraw Powypadkowych,
– zakupu pojazdu z sprawdzoną historią,
– odkupu pojazdu w atrakcyjnej cenie,
– kompleksowego ubezpieczenia pojazdu,
– finansowania pojazdów.

Makurat Auto Miras w 2019r. uzyskał pierwszy w województwie pomorskim certyfikat dla napraw blacharsko – lakierniczych dla marek VW, Seat, Skoda nadawany przez Volkswagen Group Polska uzyskując status Centrum Napraw Powypadkowych (CNP). Projekt ten ma na celu zapewnienie jeszcze wyższej jakości usług dla klientów, bowiem zachowanie standardów jakościowych producenta przy naprawie samochodów, pozwala zachować wartość pojazdu oraz wszystkie gwarancje producenta.

Wraz z rozwojem technologii budowy pojazdów producenci stawiają wysokie wymagania warsztatom przy realizowaniu napraw powypadkowych. W konstrukcji samochodów Grupy Volkswagena stosuje się wiele nowoczesnych i zróżnicowanych materiałów takich jak stale wysokowytrzymałościowe, stopy aluminium czy też tworzywa sztuczne. W Oddziale CNP Pępowie możliwa jest naprawa 500 samochodów miesięcznie, hale mieszczą 18 stanowisk blacharskich, 3 profesjonalne komory lakiernicze oraz 10 stref przygotowawczych wyposażonych w urządzenia takich firm, jak Rupes, Tecopoint oraz komory Blowtherm, UsiItalia oraz Lutro. Wykwalifikowana kadra serwisu przywróci stan pojazdu, zarówno pod względem mechanicznym jak i wizualnym przy zastosowaniu obowiązujących technologii oraz oryginalnych części Grupy Volkswagena.

Aby w pełni cieszyć się jazdą, zaufaj profesjonalistom!

Numer assistance 24h/7

+48 661 118 118

 

Autoryzowany Serwis VW, SEAT, SKODA

oddział Gdańsk
ul. Zawodników 2
80-729 Gdańsk
tel. 58 573 58 80
gdansk@automiras.pl

Godziny pracy:
pn. – pt. 7.00 – 18.00
sb. 8.00 – 13.00

 

Centrum Napraw Powypadkowych

oddział Pępowo
ul. Gdańska 62
83-330 Pępowo
tel. 58 685 95 70
cnp@automiras.pl

Godziny pracy:
pn. – pt. 7.00 – 17.00
sb. 7.00 – 13.00

Stacja Kontroli Pojazdów Makurat

ul. Zawodników 2
80-729 Gdańsk
tel. 58 573 58 80
gdansk@automiras.pl

Godziny pracy:
pn.-pt. 8.00-16.00
sb. 8.00-13.00

    Umów się na wizytę

    Ta wiadomość zostanie wysłana do MAKURAT AUTO MIRAS. Serwis skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin. Wypełnij formularz i opisz wszystko, co Cię interesuje, by Twoja wizyta była zadawalająca.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Grupa MAKURAT.
    *pola wymagane